EightSex Coupe

Friday, 13th March, 2009

Na AEU86 se dá najít spousta zajímavých Coroll, jako je například tento japonský zenki levin. Jeho majitel Allan, Američan žijící v Japonsku, ho koupil nedávno, ale od zábavy na okruhu ho dělí pouze přihlášení na úřadě. Předchozí majitel ho totiž už vybavil Cusco coilovery na předku, Greddy pružinami a tlumiči na zadku, TRD 2way diffem a ani motor nezůstal původní.

Exteriér je dá se říct seriový až na šroubované blatníky, pod kterými jsou vepředu Work Equip 01 a vzadu SSR Star Formula.

Kastle je vystužená čtyřbodovým polorámem.

Z původního Bluetopu 16v zůstala pouze hlava, kompletní blok motoru a jeho vnitřnosti nahradily díly ze Silvertopu (Corolla AE101), které jsou pevnější a mají o dost větší kompresi.  Vzduch nasává motor filtrem od HKS a výfukové plyny odchází upravenými svody a výfukem.

Jak se bude auto dál vyvíjet můžete sledovat ZDE. Tahle 86 se nejspíš bude oběvovat i na webu GaijinDrift.com, ke kterému Allan patří.

Tags: , , , , ,

Posted in Cars

6 Responses to “EightSex Coupe”

 1. Dexxi says:

  Slušný autí, ale ta barva?! Hrůza!!!

 2. Franczz says:

  souhlas, barevně špatný…

 3. Carlos says:

  Ja nvm,mě ta barva nák extra neuráží…Zajímalo by mě,jestli je to originál z ae86 palety nebo?

 4. Spitfire says:

  Nene, originální barva to určitě nebude, tuhle v paletě Toyota neměla. Soudě podle barvy v motorovym prostoru to vypadá na původně bílý auto.

 5. Carlos says:

  Ježiš já sem hovado,to mě vůbec nenapadlo kouknout se k motoru…no nic:)asi je čas na brejle…

 6. Allan says:

  hi everyone, I’m the owner of this Hachi, I have updated photos on my blog: http://www.gaijindrift.com

  thank you!

  Allan

Leave a Reply