Propper

Tuesday, 28th July, 2009

Taky máte takovou radost, když narazíte na 86, která je udělaná “akorát”? Přesně jedna taková, která toho na sobě nemá ani moc, ale ani málo, brázdí okresky mezi anglickým Leicestershirem a Derby.


Někomu tohle auto možná nepřijde jako přesná definice něčeho, co toho na sobě “nemá moc”, ale podle mě je to perfektní příklad dobře udělané 86 s ideálním setupem dílů na to, abyste si užili na kopcích a zároveň se nemuseli bát, že si po zbytek života budete muset připlatit na STK kvůli věcem jako je rám, SR20 pod kapotou a podobně.

A co přesně znamená akorát? V případě Topiho Levinu jsou to následující věci: Blacktop s Freedom ECU, Greddy coilovery a prakticky všechno od TRD, co na 86 můžete sehnat (diff, převody, stabilizátory, bushingy…).

Nemá smysl se více rozepisovat, protože to už za nás udělal někdo jiný. Kompletní speclist najdete na blogu Racera86, od kterého jsme také ukradli fotky a pokud máte náladu si o autě přečíst pár vtipných komentářů, podívejte se na Topiho téma na fóru Driftworks.

Tags: , , ,

Posted in Cars

2 Responses to “Propper”

  1. Dexxi says:

    Moc pěkná, už jsem na ní dříve koukal :) Škoda, že na podobný setupnejsou peníze. Jen ta klec…do tohodle auta bych bez ní nevlezl a nejel blbnout…

  2. Keisuke86 says:

    I want those Hayashi’s!!! That is cool!

Leave a Reply