Ideal?

Thursday, 12th November, 2009

Jak si Vy představujete ideální 86 určenou na občasné svezení na okruhu nebo po okresce? Každý si tu svou samozřejmě představuje trochu jinak, ale ať už jste zarytí konzervativci co nedají dopustit na pár karburátorů a nebo jste zapřísáhlí zastánci swapů, tak si nedokážu představit, že se Vám tenhle červený hatch od MCNSport nebude zamlouvat.


A proč by taky neměl? Kombinuje přece všechny ty ingredience, které dokáží udělat z divně se přetáčející a nedotáčející 86 přesně to, kvůli čemu si to auto většina z nás koupila.

Takže ať už patříte do té či oné skupiny, určitě se podívejte na AEU86, kde Darren McNamara popisuje stavbu této decentní okruhovky od začátku až do konce. Je na ní totiž řada věcí, kterými je dobré se inspirovat, ať už se Vám v garáži válí sada nových slicků a nebo tucty gum připravených na spálení.

Tags: , , ,

Posted in Cars

4 Responses to “Ideal?”

 1. Franczz says:

  Hmm, moc pěknýý, akorát nevim, mě se teda hachi nezdá divně přetáčivá ani divně nedotáčivá… právě naopak, reaguje podle toho, co jí řeknu volantem, pedály a ručkou…

 2. Spitfire says:

  To vona začne poslouchat když se na ní dá nějákej podvozek, ale zkus si dělat stejný věci se sériovym autem :-D

 3. Franczz says:

  hele zkoušel jsem stejný věci se zlatou, která nemá podvozek, a je čitelná… akorát se brutálně nakláněla, ale jinak je v základu vyvážená – i když to možná bude to, čemu říkáte podivne přetáčivá a podivně nedotáčivá… :)

 4. JackCY says:

  mlask, slint

Leave a Reply