Moshi Moshi?

Friday, 20th November, 2009

Tak nám zase jednou stoupnul krevní tlak. Může za to Cris Gray se svým blogem, který už nějáký ten čas přežívá střídavě mezi svým domovem v Irsku a Japonskem, odkud zpět do Evropy importuje auta. Cris je totiž nejenom dobrý fotograf, který se díky své práci setkává s řadou významných lidí na japonské scéně, ale je také majitelem velice pěkného kouki Levinu a proto má řada z těchto setkání co dočinění s 86. Cris byl nedávno na návštěvě jednoho z nejznámějších dealerů AE86, kyotského shopu Carland86 a podařilo se mu vyfotit jejich velice známý a ultračistý žlutý zenki Levin. Opravdu si ještě myslíte, že jsou kouki hezčí? My ne.

Jednou z jeho dřívějších zastávek byla letos i garáž Impulse, jeden z dalších známých prodejců 86. Když tak na ty fotky koukáme, tak se nám opravdu chce brečet z těch našich polovraků…Tags: , ,

Posted in 86 Life

3 Responses to “Moshi Moshi?”

 1. SeeJ. says:

  :-O je jich tam nějak málo :-D

 2. stqeno says:

  vsechno je jen o penezich a vuli investovat je do stareho vraku. Kdyz se podivate na ceny tak sou kolem 250-300tisic a za to by to slo postavit i u nas. Bez uprav, jen do serioveho stavu i za polovinu.
  Pokud penize ale nejsou je potrebne udelat hotfix vsech nejnutnejsich veci a uzivat si jezdeni a nezavidet :D

 3. Franczz 93 says:

  Vždycky je potřeba si užívat ježdění! :)

Leave a Reply