Desktops

Thursday, 24th December, 2009

Napadlo Vás, kde všude můžete najít tapety na plochy s AE86? Udělali jsme pro Vás menší výběr ze stránek, kam pro wallpapery chodíme my. Většinu z nich možná znáte, ale není na škodu si jednou za čas něco připomenout, ne?Noriyaro.com
Jeden z blogů, který máme asi nejradši a u kterého najdete jedny z nejlepších tapet široko daleko. Nevíme jak Vy, ale my si nikdy nedokážeme vybrat.

7tune.com
Další skvělý zdroj z Japonska, který sice stejně jako ten předchozí není zaměřený pouze na 86, ale i tak tam několik velice pěkných pozadí s nimi najdete.

Hachiroku.com.au
Kvalitní blog a stejně kvalitní plochy, tentokrát už výhradně s AE86. Většina z nich pochází z dílny Noriyaro a to znamená prvotřídní kvalitu.

Speedhunters.com
Speedhunters zná určitě drtivá většina z Vás. S jejich velkým rozpočtem a zdroji je logické, že jejich fotky budou na prvotřídní úrovni a stejně tak je tomu i u sekce desktops. Najdete v ní samozřejmě spoustu dalších věcí, než jen 86.

Tunerzine.com
Tunerzine se také nezaměřuje výhradně na Toyoty, ale to neznamená, že tam pár pěkných pozadí nenajdete. Stačí se podívat na tenhle N2 Levin.

Bestmotoringvideo.com
Věděli jste, že má BMI i pěkně zpracovaný web v angličtině? Na to, jací jsou Japonci běžně prasata s weby, je to až nečekané…

Tomei-p.co.jp
Tomei, jeden z nejstarších japonských úpravců, je na tom s webem podobně jako BMI. Čest všem, kteří tam vědí jak udělat web, protože na 99 procent z nich se nedá dívat.

My!
A na závěr nesmíme zapomenout na naší lehce opomíjenou stránku s tapetami. Taky si myslíte, že bychom jí měli trochu aktualizovat?

Tags:

Posted in 86 Life

4 Responses to “Desktops”

 1. Skili says:

  rozhodne by se nejaka ta aktualizace hodila

 2. Dexxi says:

  Aktualizace by byla fajn :)

 3. gred says:

  tož nějakou tu aktualizaci by to chtělo,já vám sem s dovolením nacpu zip s 6 podle mě docela pěknými,co sem někde našel na netu:D http://www30.zippyshare.com/v/3304975/file.html

 4. eR says:

  http://www.topspeed.sk/files/big/article_0acb63b7111166229d6fafcd9671935c.jpg

  toto mam ja, celkom fajn

Leave a Reply