Impulse v Tokiu

Monday, 18th January, 2010

Jeden z nejlepších japonských úpravců a restaurátorů 86 na letošním Tokio Autosalonu představil Levin, který bude mít především na zaoceánské a evropské majitele Truen a Levinů velký dopad. Co je na něm tak důležitého?

Když se dobře podíváte, zjistíte, že se jedná o auto s naším levostranným řízením (původně šlo o americké Trueno). Impulse pro stavbu takového auta má dobrý důvod, právě totiž dokončil práci na prototypu svodů pro dvacetiventilový 4AG na LHD auta a stane se tak prvním výrobcem, který nám něco takového nabídne.

Na zbytku auta najdete standardní díly z repertoáru Impulse, se kterými se můžete setkat i na jeho dalších 86. Endless brzdy, nové Rays TE37V… však to znáte.

Kdo se o zástavbu Blacktopu a Silvertopu zajímal, narazil určitě na fakt, že je to opravdu oříšek sehnat na původně předokolkový motor svody. Natož teprv sehnat svody, které půjdou do auta nabastlit tak, aby aspoň částečně nepřekážely tyči řízení. LHD svody od Impulse jsou tak velkým vysvobozením pro nás všechny, kteří si brousili zuby na 20v, protože svody byly právě jednou z největších mechanických překážek při swapu.

Tags: , , , ,

Posted in 86 Life

5 Responses to “Impulse v Tokiu”

 1. Dexxi says:

  YES YES YES!!! :)

 2. Franczz says:

  ještě sehnat ten 20V a je to na pohodu… :)

 3. Libas says:

  No tak to už je moc jako tohlecto……..:-)

 4. Onyx says:

  ..to je nehorazdne vymazlenej kousek.. :-O

  THUMBS UP!

 5. Kid Karola says:

  Impulse – So hot right now!

Leave a Reply