Northern Cali Style

Friday, 26th February, 2010

Minulý týden se zde objevovalo jedno auto z Japonska za druhým a tentokrát je tomu přesně naopak, protože tu máme už podruhé za sebou Toyotu z USA. Při pohledu na tuhle naprosto perfektní Cressidu ale asi dobře chápete, že jí prostě nešlo neukázat.


Cressida patří jednadvacetiletému Jerrymu z Kalifornie. To je místo, odkud pochází asi 90 procent těch nejpovedenějších aut z celých států a tak si dovedete představit, že tam není úplně snadné svým autem zaujmout. Stačí se podívat na některé americké blogy a uvidíte, že to tam stylem na kolech jenom přebývá.

Zatímco se tam ale většina lidí snaží vymyslet něco nového, co by jim dodalo o něco více originality než ostatním, Jerry udělal přesný opak, vykašlal se na přeplácávání auta samolepkami a na podobné věci co teď letí a postavil asi tu nejčistší Cressidu pod sluncem. A podle nás se mu to opravdu povedlo.

Ano, uznáváme, že to není to nejnaleštěnější auto pod sluncem a s původní pořizovací cenou 300 dolarů ani zdaleka to nejdražší, ale ten výsledek se nám přesně trefil do vkusu. Auto plazící se po zemi, Eagle Alloys 028 kola s ET mínus 30 (!), pod kapotou nezničitelný 1JZ a v interiéru černý Nardi Classic. Musíte prostě uznat, že nic z toho nevypadá zle.

Pokud Vás tahle GX71 (nebo vlastně JZX71) zaujala, můžete omrknout více fotek od majitele na jeho Flickr profilu. Kompletní speclist a pár dalších detailů v angličtině najedte na kanálu CaniBeat na Stanceworks.com, kde sme jí poprvé uviděli i my. Kdy už konečně vyjede něco podobného u nás pánové?

Tags: , ,

Posted in Cars

4 Responses to “Northern Cali Style”

 1. JackCY says:

  parádní úlovek :)

 2. Ryba says:

  nejlepší fotky a auto!

 3. Slappy says:

  Not bad…

 4. Dexxi says:

  Tak tímto jste mi udělali obrovskou radost. Sami jsme se na jednu Cressidu byli podívat, ale volba poté padla na auto pro drift vhodnější. Doufám, že se něčeho podobného u nás dočkáme :)

Leave a Reply