Celikusha

Tuesday, 9th March, 2010

Stejně rychle jako se šíří bosozoku po světě, se zlepšuje kvalita fotek na japonských webech, z čehož máme my a nám podobní vykradači jpn blogů radost. Na jednom takovém jsme našli i tuhle modrou Celicu XX.

Když jí její současný třetí majitel koupil, měla najeto pouhých 56 000km a tohle číslo se od té doby příliš nezměnilo. Jde totiž pouze o leštěnku, která má za úkol dělat radost, těžkou práci má na starosti Chevy van a děti ze školy doveze auto, jehož název se na tomto webu nesmí nikdy objevit, takže vám musí stačit pouze link.

Pod kapotou najdete 1G-GE, se kterým byla prodávána pouze japonská Celica, evropská verze si musela vystačit se staršími šestiválci řady M. Nepodařilo se nám najít žádnou lepší fotku motoru, ale podle ní má pouze lehké úpravy sání a výfuk vlastní výroby s koncovkou o průměru 115mm, o které se prý už ani nedá řict že je hlučná, ale přímo řve.

Jak jsme se dočetli, majitel má rád jednoduchost a tak přes úpravy, které směřují spíše k boso stylu, zůstáva auto celkem čisté. Interiér je prakticky sériový až na 29 centimetrový volant. Exteriér je ozdoben lipem (nejspíš původně pro E70), na kterém sedí olejový chladič z Mazdy FC, blatníky z druhé generace Supry a křidýlkem na výku kufru.

Blatníky vyplňují patnáctipalcové Hayashi Street s úctyhodnými 8.5 palci vepředu a 9.5 vzadu a s ještě vulgárnějším ET, které je -6 a -19.

Tags: , ,

Posted in Cars

7 Responses to “Celikusha”

 1. Skili says:

  Krasna ale chtel bych sliset ten zvuk

 2. SilverFox says:

  Krása

 3. Dexxi says:

  Video se zvukem :) Je to pecka…

 4. Franczz says:

  To brát… :)

 5. Vita says:

  Taková technická: proč se na těchto stránkách nesmí objevit název auta odvozený od jedné původem anglické hry?

 6. Zemosh says:

  nemame to auto a vubec celou znacku radi :)

 7. Isidro says:

  interesting celica
  i like it!

Leave a Reply