Weekly Poll 20: Initial D vs. Over Rev!

Monday, 29th March, 2010

Which 4AG manga?

View Results

Loading ... Loading ...

Většina z Vás, která zabíjí nudu u internetu určitě někdy už narazila na slavné japonské anime Initial D. Pohádka o tom, jak se z unuděného zevláka díky každodennímu doručování tofu do restaurace na vrcholku hory v otcově 86 stal nejlepší pilot na touge obletěla svět už několikrát. Věděli jste ale, že to není jediná japonská manga o autech? A že je dokonce ještě jeden další, kde hraje hlavní roli také 4AGE? Řeč je o komixu “Over Rev!“, jehož hlavní hrdinkou je mladá holčina, která se snaží vypilovat své schopnosti na touge s první generací MR2. Více než 70 vydání přeložených do angličtiny si můžete prohlédnout ZDE.

Otázka minulého týdne: Swap time!

Tags: , ,

Posted in Polls

5 Responses to “Weekly Poll 20: Initial D vs. Over Rev!”

 1. Awatar says:

  Z těhle dvou pro mě vede InitialD, ale celkově se mi nejvíc líbí Wangan Midnight, ale tam bohužel ani hachi ani 4AGE nenajdeme.

 2. Mike says:

  Ještě taky existuje Capeta anime třeba… Jinak Initial D, protože to bylo zanimovaný a zfilmovaný a tak se na to líp kouká než to číst, ale Over Rev taky ujde.

 3. gred says:

  tak over rev sem nikdy nějak nečet,a vlastně ani initial d,ale koukal sem několikrát na anime,takže dík za link na over rev :D

 4. Skili says:

  initial D znam nazpamet ale over rev taky nevypada spatne ale nikdy se mi nechtelo cist

 5. Dexxi says:

  Jelikož over rev neznám, volím Initial D. Ale jako vášnivý komiksář moc děkuji za link a jdu louskat :)

Leave a Reply