Happy birthday to us: Google Street view x 86 shops

Wednesday, 15th December, 2010

Dnes jsou tomu přesně dva roky, kdy se na 86ers objevil první text. Nebo teda spíš obrázek. Ale narozdíl od loňska, kdy jsme to odbily pouze krátkým oznámením, vám toho dnes dáme trochu víc. Promrhali jsme totiž pár hodin života u naprosto dokonalé aplikace Google Street view a pokusili jsme se vyčmuchat pár japonských garáží, kterým by mohly stát na dvorku nějaké 86.Carland 86
Street view link

Jako první se podíváme na místo, které tohle celé divadlo odstartovalo. Pohled na dvorek Carland86 je legendární záležitost, která kolovala po internetu už dobrou řádku let. Protože ale Google začal snímky aktualizovat ve vyšším rozlišení, můžete se nyní na prodejnu největšího obchodu zaměřeného na ojeté 86 podívat konečně pořádně. Už před ní totiž nestojí dodávka jako minule.

Impulse
Street view link

Impulse netřeba představovat, na našem webu se objevily mnohokrát. Jejich garáž sice ještě není nafocená v lepší kvalitě, ale tentokrát to není příliš na škodu. Zkuste se schválně podívat za roh, stojí tam asi desítka aut pod plachtou. Hádejte co se pod nimi schovává…

Techno Pro Spirits
Street view link

TPS je dalším místem, které je snadno dohledatelné. Před garáží se válí pár aut, která všichni znají ze všech možných japonských pořadů jako Best Motoring.

Tube Garage
Street view link

Na Tube Garage jste zde také mohli párkrát narazit. Stejně jako Carland86 a Impulse se věnují restaurování a prodeji starých japonských veteránů, především pak Toyotám. Pokud na to máte nervy, mrkněte na jejich web a začněte uvažovat o prodeji ledviny.

SS Works
Street view link

SS Works je jednou z garáží, která se pravidelně účastní všech možných N2 závodů již pěknou řádku let. Jejich přerámovaný okruhový Levin Coupe budí opravdu respekt, stejně jako jejich podobně vzhlížející CRX. Na Street view toho však moc neuvidíte. Teda až na pár Peugeotů.

Racing Garage SIFT
Street view link

Malá garáž patřící legendárnímu Katsuhiru Ueovi sídlí v malé plechové boudě, která vypadá na spadnutí. I přesto však na jejím dvorku napočítáte pěknou řádku Coroll v různém stavu rozkladu. Bože, co my bychom za takové klidné místo na venkově dali…

Flyrat + Up Garage
Street view link

Kdo by čekal, že tyhle dvě firmy budou sídlit hned vedle sebe. Flyrat je stejně jako Tube Garage prodejce veteránů, který se ale nezaměřuje výhradně na jednu značku a Up Garage je jeden z největších prodejců kol a pneumatik v okolí. Na obě jména tady můžete narazit také poměrně často, o Up Garage jsme mluvili nedávno v souvislosti s Truenem Kena Maedy a o autech z Flyrat píšeme skoro pořád.

Run Free
Street view link

Za zmínku rozhodně stojí také malá nenápadná budova patřící Run Free, kde můžete zahlédnout jejich legendární červené Trueno. Pokud vám to jméno nic neříká, můžete si o něm přečíst v našem průvodci bodykitů.

Dropps Racing
Street view link

Na jméno Dropps Racing jsme dnes narazili poprvé, ale soudě podle jejich zázemí se jedná o zajetou firmu. Pokud ho také slyšíte poprvé, tak se pořádně podívejte na jejich okruhový Levin a uznejte, že vypadá opravdu ostře.

Droo-P
Street view link

Droo-P je garáž patřící bývalému mechanikovi týmu BP Kraft, který postavil legendání Trueno pro třídu GT300 japonského šampionátu JGTC. A protože je to starej pankáč, co má na hlavě číro, tak přece nebude mít kultivovanou dílnu a v ní laboratorní podmínky. Pokud si o něm chcete udělat větší obrázek, podívejte se na jeden z jeho předchozích výtvorů pro D1GP.

Rauh Welt
Street view link

Rauh Welt je náš velký oblíbenec a i když už dávno nestaví Corolly, z jeho výtvorů jdeme pokaždé do kolen. Stejně jako Sift sídlí v malé boudě, která je uvnitř vyzdobená jak vánoční stromeček.

Global Auto
Street view link

A když už jsme se tak pěkně rozjeli, tak to ukončíme hi-res pohledem na Global Auto. Ty s Corollama nemají příliš mnoho společného, ale to nám upřímně vůbec nevadí…

Tags: , , ,

Posted in 86 Life

One Response to “Happy birthday to us: Google Street view x 86 shops”

  1. 86life says:

    Happy Birthday guys!

Leave a Reply