GHETTO

Tuesday, 4th January, 2011

Kdo na náš blog chodí pravidelně, tak ví, že máme slabost pro jednoduché a funkční Corolly. Nefandíme zbytečně komplikovaným úpravám, protože obyčejné 86 stačí změnit pouze pár základních dílů a máte na pár let dopředu zajištěnou hromadu zábavy. A když jsme proto narazili na tuhle reverse-pandu z Austrálie, tak jsme ihned věděli, že Vám jí musíme ukázat.


Hatch jsme poprvé zahlédli na fotkách z každoročního srazu kluků z HR.com.au a po pár dotazech (thanks Garth!) jsme dostali kontakt na majitele – Ashera – ze kterého se vyklubal opravdový srdcař.

Asher si pár let užíval se svou 180SX, ale časem si uvědomil, že to není úplně to co by chtěl. Když pak narazil na tohle japonské kouki GTV Trueno z roku ’87, byla to láska na první pohled. Jo, zní to jako totální klišé, ale sami víte jak to při koupi auta je žejo?

Auto bylo na prodej již s řadou pěkných dílů, jmenovitě s polorámem, overfendry, sadou kol, TRD tlumiči a 8kg/mm pružinami vpředu a dalšími drobnostmi. Kromě toho bylo dovybavené klimatizací, posilovačem řízení a elektrickými zrdcátky.

Protože byl ale jeden z předních tlumičů po smrti, překopal Asher přední setup na coilover s novými KYB AGX tlumiči. Přihodil k tomu také 40mm RCA od AJPS, aby se vyvaroval bumpsteeru. Uvnitř najdete přesně to, co v takové 86 má být: Nardi volant, Bride skořepinu u řidiče a pár budíků. Nic víc není potřeba!

Pokud máte čas, určitě se mrkněte na Asherův web/tým Ghetto Garage, který vede s dvěma kámoši. Až uvidíte jejich Fairlady Z31 a Skyline R31, tak určitě uznáte, že tyhle kluci věděj co je dobrý.

Tags: , , , ,

Posted in Cars

One Response to “GHETTO”

  1. shane says:

    soooo pimp!!!

Leave a Reply