86ers social vol. 1

Tuesday, 25th January, 2011

Dnešní post bude trochu o něčem jiném. Počet našich fanoušků na facebooku každou chvílí překročí hranici tří set a to má za následek, že si sama začíná žít svým životem. A tak jsme se rozhodli dát dohromady pár dobrých věcí, které se na ní v poslední době objevily.


Nejnovější věcí, která se nám na naší náhradě sociálního života objevila, byla z archivů starého známého Kida Karolly. Ten nám po shlédnutí videa s týmem Shake of Worker ukázal pár obrázků posledního Levina, ze kterého jsme šli do kolen. Tahle 86 z dílny Auto Service Signal je prostě brutální. Huge thanks mate!

Další fotka, která podle nás stojí za zmínku je tenhle shot interiéru Cheydonové 86 z Anglie. Rybí oko je zkrátka geniální věc, stejně tak jako jeho 86life samolepka na skle.

A obratem se dostáváme na druhý konec světa, do Austrálie, kde si Tim před časem nalepil jednu z našich posledních starých samolepek. Už nám sice došly, ale nemějte obavy, nové jsou už hotové! Jen se dostat k tomu je vyfotit…

A z down-under opět přeskočíme oceán a zastavíme se v Miami, odkud je i tohle vražedné USDM kupé. Kdo řiká, že jsou americké nárazníky ošklivé?

A na závěr se vrátíme zpět do Austrálie a… a já nevim co sem prostě napsat, tohle auto je takovej masakr že pro to jednoduše nemám slov. Tohle auto se na našich webech objevilo už před dvěma lety, ale od té doby se dost změnilo. A podle nás jen k lepšímu. Fotka pochází z výborného blogu shirtstuckedin.com.

Tags:

Posted in 86 Life

Leave a Reply