Impulse @ Tokyo Auto Salon 2011

Wednesday, 26th January, 2011

V zimě je většinou prd co na práci, ale zatímco my se tady ještě týden po novém roce vzpamatováváme z kocoviny, Japonci každoročně pořádají jednu z největších přehlídek upravených aut na světě: Tokyo Auto Salon. Předvádí se na něm každý, kdo má na japonské scéně jméno a Impulse mezi nimi samozřejmě nesměli chybět.


Na jejich stánku byly k vidění dva klenoty z jejich kolekce. Prvním byl nám všem dobře známý Levin s řízením na naší straně, který sloužil jako democar pro jejich titanové svody na 20v motory pasující na levostranné řízení. Ten za poslední půlrok prošel několika změnami, z nichž je nejvýraznější nový karbonový předek. Pokud máte prorezlé blatníky a nevíte co s penězma, tohle je pro vás! Kromě toho se na druhé straně auta předváděly nové “V” kola od Rays, které po enormním úspěchu TE37V přišlo s dalšími, tentokrát pojmenovanými 57V prodávanými pod hlavičkou Gram Lights.

Vedle stálo jejich Trueno, které bylo stejně jako Levin obut na každé straně jinak, aby si potencionální zákazníci mohli okoukat co nejvíce možností. Z jedné strany byl jejich hatch osazen šestnáctipalcovými stříbrnými TE37V a z druhé strany jejich o palec menší a zlatou verzí. Pokud chcete vidět víc z TAS2011, mrkněte na JDMlegends.com, kteří vše viděli na vlastní oči.Tags: , , , , ,

Posted in 86 Life

Leave a Reply