Borothers

Thursday, 14th July, 2011

Dlouho jsme tu neměli drift vraky, a tak se dneska podíváme rovnou na dva. Tenhle “styl” úprav mladejch kluků, co nemaj peníze na lak a nový díly a všechno kupují použité na aukcích se nám na jednu stranu strašně líbí. Na druhou stranu bychom svoje auta tak dobitý mít nechtěli, ale rádi je dáme na web.

Přestože mít v Japonsku boro káru není vůbec cool (jako třeba v americe), tihle dva svoje auta jako bora dobrovolně označují. Nejsou totiž už tak mladí a nejspíš by i měli na to, aby si auta postavili trochu líp. Zkrátka ale chtěli auto pro zábavu za málo peněz a přesně to jim tyhle dvě kupé nabízí.

Už nám přijde trapný pořád dokola omílat tuhle větu, ale o autech prostě skoro nic nevíme. Zkrátka jak nejde o leštěnky jako od Impulse, nemají majitelé potřebu se chlubit s každým detailem a nemají náladu sepisovat speclisty. A mezi námi, možná ani sami majitelé neví co přesně na autech mají za díly.

A co se dá poznat z fotek? Obě auta jsou dvoudvéřová kupé, ale v jaké podobě vyjela z továrny se už nejspíš nikdo nedozví. Oboje mají zadní kouki Trueno světla, kouki nárazníky s klasickým zenki lipem vpředu a Levin má také kouki světla s mlhovkami.

V interiéru najdete klasickou kombinaci polorámů, Bride sedaček a námi žádanými elektrickými zrdcátky. Co je pod kapotou nebo na podvozku nepoznáme, ale s největší pravděpodobností tam najdete nějaké nesmyslně tvrdé coilovery a samosvor, nejspíš od TRD. Majitel Levinu má očividně radši klasické Watanabe, zatímco na Truenu jsou trochu osobitější kola jako SSR Mk.II a nějaké meshe, jejichž jméno jsme si nikdy nedokázali zapamatovat.

Podle nás jde původně o kouki Truena GT-Apex, ale jak jsme už psali, kdo ví z čeho všeho jsou slepené. A to je nejspíš jedna z věcí, která nás na těhle boro vracích baví.

Tags: , , , , , ,

Posted in 86 Life

4 Responses to “Borothers”

 1. George says:

  pěkný, i takhle bez detailních informací může být článek zajímavej! Kola vypadaj jako Appliance Mesh

 2. Zemosh says:

  jj to jsou ony, diky :)

 3. Franczz93 says:

  úplně akorát, jsem rád! :)

 4. Mike says:

  Černo-bílá kombinace k tomuhle autu fakt nejvíc ladí…

Leave a Reply