Jedno auto, tisíc možností

Friday, 26th August, 2011

Už jsme tu dlouho neměli klasický “fíčr” nějakého toho auta z Japonska. Sáhli jsme proto do našeho archivu, kam si ukládáme všechny možné odkazy na věci, o kterých bychom chtěli někdy napsat a zastavili se až u tohohle bílého Levinu, který se nám tam válel přes půl roku.


A když jsme na něj tak koukali, tak jsme si uvědomili jak málo vlastně stačí k tomu, aby AE86 vypadala úplně jinak. Posuďte sami, na první fotce s bílými TE37 vypadá Levin dost ostře, nemyslíte? A teď se podívejte na další fotku…

Hayashi Street jsou perfektní kola, ale tady s nimi auto hned působí jen jako další hodně snížená Corolla, kterých je plný internet. Stačí se k tomu ještě podívat na trochu rzi, která kvete na víku kufru a dojem hardcore AE86 je pryč.

Nevyhovuje vám ani jeden z takových stylů? Nezoufejte, stačí dát na auto černé Watanabe ve správném rozměru a hned je auto jak z jiné éry. A když to navíc ještě doplníte TRD křídlem… Už víte o co nám jde?

Kola dělají auto a u 86 to platí dvakrát. Když k tomu ještě připočítáte všechny možné karosářské variace, zenki a kouki světla a interiéry tak máte ve výsledku auto, které vám může doma stát klidně i 10 let a stejně může být každý rok úplně jiné. A přidejte i to, jaká je s Corollou za volantem sranda… Už chápete, proč to auto tak milujeme?

Tags: , , ,

Posted in Cars

One Response to “Jedno auto, tisíc možností”

  1. Franczz93 says:

    Jasně že to chápu! :)

Leave a Reply