NEW STUFF: Tec-Arts ECOハチ AE86

Thursday, 19th August, 2010

Protože Japonci už opravdu nevědí co nového udělat s více než 20 let starou AE86, rozhodli se podlehnout nejnovějšímu módnímu trendu v automobilovém průmyslu a vyrobili “eko” AE86.


Ano, je to tak, Tec-Arts opravdu něco takového nabízí. Ale teď trochu vážněji, i když většina z Vás nad nejnovějšími Euro normami ohrnuje nos, tohle dává smysl. Za poněkud marketingovým jménem se totiž skrývá jen o něco málo vychytanější Corolla, která se snaží všem okolo dokázat, že nepotřebujete nejnovější super-eko-hybrid abyste byli o něco šetrnější k ostatním.

Žádné těžké baterie a elektromotory pod kapotou nečekejte. Základem je generálka starého dobrého 4AG s maximálním důrazem na to, aby motor běžel co nejhladčeji spolu s nově navrženým startérem, alternátorem a dalšími díly které zaručí, že se Váš motor bude moct namáhat o něco méně. A tím pádem spotřebuje méně paliva.

Auto se objevilo v posledním dílu Best Motoring, kde samozřejmě všem novým cool eko autům včele s Hondou CR-Z ujelo. Kromě toho ale ve videu ukázalo i pár dalších detailů, jako propracovanější elektronika a senzory, které dávkují palivo o něco efektivněji. A také přepínač mezi ECO a PWR jízdou. Na Clubu4AG to pánové zkoumají více do hloubky, tak je navštivte pokud Vám to leží v hlavě. Na scéně se auto objeví od začátku druhé minuty.

Tags: , , , , , ,

Posted in 86 Life

2 Responses to “NEW STUFF: Tec-Arts ECOハチ AE86”

  1. Franczz93 says:

    Je mi úplně jedno, kolik Hatchi žere. Cokoliv eco mi dost smrdí a dělá se mi z toho alergie. Kluci, sakra, co je to za dobu?

  2. Zemosh says:

    Taky jsem zastancem toho ze spotreba a zivotni prostredi by melo byt pro kazdeho spravneho majitele 86 na poslednim miste. Na druhou stranu clovek nevi co v zajmu cistych orechu pro veverky prijde za normy a eura. Proto je lepsi mit vzaloze podobne triky pro snizeni srnky zabijejich latek vychazejicich z nasich vyfuku neopatrenych katalizatory.

Leave a Reply